- Tsuredure Children S01E07 WEB x264-ANiURL | cmxploiter | Openload.co
LoadingAdd to favorites

8 Saniye Orijinal indir

1596
8 Saniye

8 Saniye hızlı indir,

8 Saniye yapımını hızlı indir Esra, birbirine paralel iki yaşam sürmektedir. Dünyasal yaşamı, yeniden birleşmiş bir kent olan Berlin’de yaşayan bir Türk olarak son derece neşeli ve capcanlıdır. Esra ailesine çok düşkündür ancak ilişkilerinde kendisini bir kafeste gibi hissetmektedir ve işinden memnun değildir. Kendisine dayatılan kurallarla çatışma yaşamakta ve devamlı bir şeylerin eksik olduğunu, yanlış olduğunu ve daha fazlasının olması gerektiğini hissetmektedir.
Hayal yaşamında ise, rüyalarında görünen ve kendisini bir bütün hissettiren adamın kim olduğunu keşfetmek için yanıp tutuşmaktadır. Rüyalarını anlamak için ne kadar çabalarsa, onlar da hayatını bir o kadar derinden etkilemektedir. Bir taraftan günlük yaşamında uyanmak için nafile bir mücadele verirken, diğe yandan rüya yaşamında bir gizemin içine doğru ilerler.
Ancak uyanık olma ve rüya görmeyi birbirinden ayırımaz ve sonunda bir gerçek gizemi herkesle paylaşır. Ömer Faruk Sorak’ın yönettiği filmin senaryosu, gerçek olaylardan esinlenmiştir.Seyircilerden 6.5 puan alan 2015 Yılında vizyona giren yapımın Yönetmenlik koltugunda Ömer Faruk Sorak Başrol Oyunculuğunu Gulay Baltaci üstlendiği Biyografi Türünde 8 Seconds filmini tek parça indir…

8 Saniye indir,
8 Saniye beklemeden indir,
8 Saniye hızlı indir,
8 Saniye turbobit indir,

8 Saniye Turbobit indir

Sansürsüz BRRip: http://turbobit.net/a4by8tkfoabj.html
Sansürsüz m720P: http://turbobit.net/q6xclzziytqy.html
Sansürsüz m1080p: http://turbobit.net/6x7u1243ztz1.html
Sansürsüz 1080p: http://turbobit.net/7vfchqjlr48r.html


8 Saniye Orijinal indir indir
Yorumlar