hitchcock | vpssj.net | MX Player Pro v1 8 12 Cracked APK
LoadingAdd to favorites

Hızlı Yarışçı Türkçe indir

540
Hızlı Yarışçı

Hızlı Yarışçı full indir,

Hızlı Yarışçı filmini indir Pistte fırtına gibi giden, yarış öncesinde, sırasında ve sonrasında toz attıran Speed Racer (Emile Hirsch) direksiyon başında doğal bir yetenektir. Yarış arabalarının içinde doğan Speed, saldırgan, içgüdüleriyle hareket eden, en önemlisi de korkusuz biridir. Onun tek gerçek rakibi idol olarak gördüğü ağabeyinin anısıdır. Speed efsanevi bir yarışçı olan ağabeyi Rex Racer’ın bir yarış sırasında ölümünün ardından kalan boşluğu doldurmak istemektedir.
Speed, babasının öncülük ettiği aile mesleği olan yarışçılığa sadıktır. Babası Pops Racer (John Goodman), aynı zamanda Speed’in kullandığı, rüzgar gibi giden Mach 5’in de tasarımcısıdır. Speed, Royalton Industries’den gelen cömert ve cazip teklifi geri çevirince, şirketin hasta ruhlu sahibini (Roger Allam) öfkelendirmekle kalmaz, korkunç bir sırrı da öğrenir: Büyük yarışlardan bazılarında, kazançlarını arttırmak için en iyi yarışçıları avuçlarına alan nüfuzlu iş adamları tarafından şike yapılmaktadır. Eğer Speed, Royalton adına yarışmayacaksa, Royalton, Mach 5’in bir daha finiş çizgisi görememesi için ne gerekirse yapacaktır.
Speed için aile mesleğini ve sevdiği bu sporu kurtarmanın tek yolu Royalton’ı kendi oyununda yenmektir. Ailesinin ve sadık kız arkadaşı Trixie’nin (Christina Ricci) desteğiyle, Speed bir zamanlar rakibi olan gizemli Racer X’le (Matthew Fox) işbirliği yapar. Amacı, ağabeyinin canını alan, ölüme meydan okuyan, “Crucible” adlı cross-country rallisini kazanmaktır.Seyircilerden 6.1 puan alan 2008 Yılında vizyona giren yapımın Yönetmenlik koltugunda Lana Wachowski Başrol Oyunculuğunu Ariel Winter üstlendiği Aksiyon Türünde Speed Racer filmini torrent indir…

Hızlı Yarışçı hızlı indir,

Hızlı Yarışçı Turbobit indir

Türkçe DvDRip: http://turbobit.net/9rdkc5oviepx.html
Türkçe m720p: http://turbobit.net/0nq3mgjzlpor.html
Türkçe m1080p: http://turbobit.net/4al306nevp4p.html


Hızlı Yarışçı Türkçe indir indir
Yorumlar