free download ethio wello hayq music | Time Shi Gan | Best Ballads Rock
LoadingAdd to favorites

Kampüste Çıplak Ayaklar Orijinal indir

364
Kampüste Çıplak Ayaklar

Kampüste Çıplak Ayaklar hızlı indir,

Seyircilerden 4.8 puan alan 2009 Yılında vizyona giren yapımın Yönetmenlik koltugunda Cansel Elcin Başrol Oyunculuğunu Ezgi Asaraoğlu üstlendiği Romantik Türünde Kampüste Çıplak Ayaklar filmini bedava indir Bugüne kadar Hindistan’a yolculuk yapan ve yapılan spritüel yolculuk sonrasında hayatları değişen insanlar temasına takla attıran, farklı bir açıdan ele alan ve Türkiye’deki gençlerin hayatına odaklanan bir film. Hikâye İstanbul’daki bir Üniversite’de geçmektedir.
Farklı sorunları olan gençlerin bulunduğu sınıfın kapısı bir gün açılır ve içeri adı Şiva olan Hintli bir kız girer. İlk başta herkesin giysileri ve görünüşünden dolayı alay ettiği kız, sonradan herkesin arkadaşı olacak ve farklı kültürden gelmenin verdiği farklı bakış açısı, inançlar, mitolojik hikâyelerin yardımıyla onların hayatını değiştirecektir. Ancak hiç kimsenin bilmediği, bu Hintli kızın bir sırrı olduğudur.
Film günümüzün gençlerinin yüzeysel yaşantılarına, birey olmalarına izin vermeyen toplumsal baskılara ve gençlerin duygusal yönlerinin çöküşüne eleştirel bir bakış getirmesi ile öne çıkmaktadır. Romantik Türünde Kampüste Çıplak Ayaklar filmini full indir…

Kampüste Çıplak Ayaklar film indir,

Kampüste Çıplak Ayaklar Turbobit indir

http://turbobit.net/ate2gm6n881s.html


Kampüste Çıplak Ayaklar Orijinal indir indir
Yorumlar