26.07. 13:15 Avira Registry Cleaner | 4-11-2016, 22:25 | Cheap Flight(1280x720) mp4
LoadingAdd to favorites

Zor Saatler Türkçe indir

498
Zor Saatler

Zor Saatler film indir,

Seyircilerden 6.8 puan alan 2016 Yılında vizyona giren yapımın Yönetmenlik koltugunda Craig Gillespie Başrol Oyunculuğunu Holliday Grainger üstlendiği Tarihi Türünde Zor Saatler filmini beklemeden indir Disney’in “Zor Saatler” filmi sahil güvenlik tarihindeki en büyük tekne kurtarma operasyonunu konu alan gerçek bir hikayedir. Craig Gillespie’nin yönetmenliğini yaptığı filmde Chris Pine; Akademi Ödüllü ve Altın Küre adayı Casey Affleck; Ben Foster; Holliday Grainger; John Ortiz ve Eric Bana rol alıyor.
18 Şubat 1952’de İngiltere’nin doğu kıyılarını kasıp kavuran ve yoluna çıkan tüm gemileri altüst eden fırtına, Boston’a bağlı SS Pendleton T-2 petrol tankerini de ikiye parçalar. Hızla batan gemide 30 kişilik mürettebat bulunmaktadır. Mürettebatın yetkili görevlisi olan mühendis Ray Sybert korkuya kapılan ekipte kontrolü ele almaya karar verir ve Doğu Kıyısı’nı vuran en kuvvetli fırtınaya karşı mürettebatın birlikte mücadele etmesi için çalışır.
Bu esnada felaketin haberi Chatham, Massachusetts’ta bulunan Amerikan Sahil Güvenlik ofisine ulaşmıştır. Sahil Güvenlik yetkilisi Daniel Cluff (Eric Bana) gemiyi kurtarmak için bir kurtarma teknesi göndermeye karar verir. Bütün zor koşullara rağmen, kaptan Bernie Webber komutasındaki dört sahil güvenlik yetkilisi ekipmanı yetersiz, tahtadan yapılmış küçük can kurtaran botuyla dev dalgalara ve fırtınalara karşı yola çıkarlar.The Finest Hours filmini ücretsiz indir…

Zor Saatler ücretsiz indir,

Zor Saatler Turbobit indir

http://turbobit.net/8t1hl6t9lbxu.html


Zor Saatler Türkçe indir indir
Yorumlar

kübra

8 ay önce

beklediğim kadar güzel değildi ama duygusal olduğum sahneler oldu 🙁